Menu Zavřeno

Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Při tvorbě a správě stránek internetového portálu, dostupných z adresy www.voskh.cz (www.vos-kh.czwww.spskh.cz), byla zohledněna přístupnost obsahu i funkčnost webu tak, aby webové stránky splňovaly všechny důležité zásady přístupnosti dle §4 a §5 Zákona č. 99/2019 Sb. o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pro funkci vybraných částí portálu musí mít uživatel ve svém prohlížeči povolený JavaScript. Tento doplněk je standardní součástí všech moderních prohlížečů a je povolen již ve výchozím nastavení. Pokud jste hendikepovaným uživatelem, který využívá asistivních technologií nepracujícími s JavaScripty, můžete nahradit práci s aplikacemi přímým kontaktem provozovatele portálu odesláním e-mailu na adresu servis@vos-kh.cz.

Doporučená rozšíření prohlížeče

Některé dokumenty jsou publikované ve formátu PDF a mohou být, v závislosti na použitém webovém prohlížeči, dostupné až po jejich stažení. Pro zobrazení těchto dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti  Adobe Systems, Inc.

Část dokumentů je zveřejněna v některém z formátů aplikací  Microsoft Office. Pro všechny tyto formáty je na stránkách společnosti Microsoft k dispozici prohlížeč, který si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat na Váš počítač; případně si můžete zdarma stáhnout kancelářský balík  Open Office.

Kontakt na správce webu

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte na adresu servis@vos-kh.cz